English

Pro kandidáty

Zašlete nám své CVKontakt

Constellation s.r.o.
U Prašné brány 1, 110 00 Praha 1
Czech Republic
tel +420 224900090
fax +420 224900095
office@constellation.cz

Novinky

ČD Telematika a.s. - Výběrové řízení na pozici Předseda představenstva a Generální ředitel

Na základě smlouvy se společností České dráhy organizujeme otevřené výběrové řízení na pozici Předseda představenstva a Generální ředitel firmy ČD Telematika. Podrobný popis pozice:
více informací

Výběrové řízení pro společnost České dráhy, a.s.

Společnost Constellation byla vybrána Českými drahami, a.s. ke spolupráci na projektu vyhledání vhodných kandidátů na pozice Náměstek generálního ředitele pro správu majetku a člen představenstva a Náměstek generálního ředitele pro provoz a člen představenstva. Pro více informací a podmínky výběrového řízení klikněte zde.

Společnost Constellation úspěšně ukončila projekt vyhledání a výběru nového CEO pro pivovar Budvar

Pan Petr Dvořák (ex Global Brand Director Pilsner Urquell, SAB London) se stal novým generálním ředitelem pivovaru Budvar. Díky týmu Constellation i výběrové komisi Ministerstva zemědělství za excelentní výkon a velmi transparentní práci na tomto mediálně velmi sledovaném projektu!

O společnosti

Společnost Constellation byla založena jako moderní a pružná alternativa k převážně konzervativnímu prostředí executive search. Postup naší práce je dokonale transparentní a partneři společnosti se osobně účastní projektu od počátku až do úspěšného zakončení. Cena za naše služby je vždy pevně stanovena, za naše vlastní náklady neúčtujeme žádné další poplatky a riziko možného neúspěchu sdílíme s klienty.

Naše služby

Executive Search

Background Check


Talent mapping

Referencing


Interim Management

Executive Assessment


Follow Constellation

LinkedIn


American Chamber of Commerce in the Czech Republic Constellation is proud to be Corporate Patron of
American Chamber of Commerce in the Czech Republic.


Společnost Constellation s.r.o. poskytuje své služby na základě Povolení ke zprostředkování zaměstnání vydaném Ministerstvem práce a sociálních věcí České republiky dne 5.12.2012 pod číslem MPSV-UP/16246/12/ÚPČR/4.