English

Pro kandidáty

Zašlete nám své CV

Pro společnosti

Kontaktní formulář

Kontakt

Constellation s.r.o.
U Prašné brány 1, 110 00 Praha 1
Czech Republic
tel +420 224900090
fax +420 224900095
office@constellation.cz

Novinky

Kniha 25 let svobodného podnikání - 28 příběhů, rozhovor Jan Brázda

Každý podnikat nemůže a neumí Na počátku devadesátých let organizoval oficiální mise doprovázející prezidenta Václava Havla a tehdejšího premiéra Václava Klause na zahraničních cestách, teď organizuje především sám sebe a zábavu pro své přátele a klienty. Také poznal, že za velkou manažerskou chybou může stát dobrý úmysl, a že rozhodnutí velkých korporací se nedají vždycky racionálně vysvětlit.
více informací

Partnerem v Constellation se stal Ivan Boroš

Novým partnerem v Constellation Executive Search se stal Ivan Boroš, který před příchodem do této společnosti působil v manažerských pozicích v oblasti marketingu a komunikace nadnárodních společnosti, jako jsou DHL Express, SAP či americká energetická společnost Cinergy Global Resources. V posledních pěti letech působil jako privátní investor v oblasti e-commerce a technology start-ups. Manažerské zkušenosti získával v 90. letech jako ředitel externí a interní komunikace firmy Vítkovice a.s. V letech 2005 až 2009 byl zvolen do funkce viceprezidenta České golfové federace. Constellation je jednou z vedoucích společností na českém trhu v oblasti vyhledávání kandidátů na vrcholné manažerské pozice, z firemní centrály v Praze partneři a konzultanti firmy řídí projekty nejen v České republice, ale I v dalších zemích ve středoevropském regionu. Constellation je členem Tinzon Group, prestižní globální sítě významných privátních poskytovatelů služeb executive search.
více informací

Constellation členem globální sítě Tinzon Group

Společnost Constellation prošla úspěšně pečlivým auditem a od 1.1.2015 se stala členem prestižní globální sítě nezávislých konzultačních firem v oblasti executive search - Tinzon Group (www.tinzongroup.com)

O společnosti

Společnost Constellation byla založena jako moderní a pružná alternativa k převážně konzervativnímu prostředí executive search. Postup naší práce je dokonale transparentní a partneři společnosti se osobně účastní projektu od počátku až do úspěšného zakončení. Cena za naše služby je vždy pevně stanovena, za naše vlastní náklady neúčtujeme žádné další poplatky a riziko možného neúspěchu sdílíme s klienty.

Naše služby

Executive Search

Background Check


Talent mapping

Referencing


Interim Management

Executive Assessment


Follow Constellation

LinkedIn


American Chamber of Commerce in the Czech Republic Constellation is proud to be Corporate Patron of
American Chamber of Commerce in the Czech Republic.


Společnost Constellation s.r.o. poskytuje své služby na základě Povolení ke zprostředkování zaměstnání vydaném Ministerstvem práce a sociálních věcí České republiky dne 5.12.2012 pod číslem MPSV-UP/16246/12/ÚPČR/4.