English

Pro kandidáty

Zašlete nám své CV

Pro společnosti

Kontaktní formulář

Kontakt

Constellation s.r.o.
U Prašné brány 1, 110 00 Praha 1
Czech Republic
tel +420 224900090
fax +420 224900095
office@constellation.cz

Novinky

Společnost Constellation úspěšně ukončila projekt vyhledání a výběru nového CEO pro pivovar Budvar

Pan Petr Dvořák (ex Global Brand Director Pilsner Urquell, SAB London) se stal novým generálním ředitelem pivovaru Budvar. Díky týmu Constellation i výběrové komisi Ministerstva zemědělství za excelentní výkon a velmi transparentní práci na tomto mediálně velmi sledovaném projektu!

Magazin Hospodarskych novin Restart - rozhovor s Janem Brázdou

Lucie Hrdličková MUSÍTE BÝT POKORNÍ Na místo generálního ředitele American Express se Jan Brázda v roce 1999 dostal přes novinový inzerát. To už by se dnes nestalo. Už proto, že v republice existují firmy, jako je ta jeho, které pomáhají jiným firmám hledat vhodné adepty na šéfovské pozice. Jan Brázda ji zakládal v roce 2009, když mu bylo téměř padesát let.
více informací

Konference Restart - Moje zmena

V úterý 25.10.2016 se v Praze uskuteční konference Hospodářských novin Restart - Moje změna. Jedním z prezentujících bude i Jan Brázda, řídící partner firmy Constellation
více informací

O společnosti

Společnost Constellation byla založena jako moderní a pružná alternativa k převážně konzervativnímu prostředí executive search. Postup naší práce je dokonale transparentní a partneři společnosti se osobně účastní projektu od počátku až do úspěšného zakončení. Cena za naše služby je vždy pevně stanovena, za naše vlastní náklady neúčtujeme žádné další poplatky a riziko možného neúspěchu sdílíme s klienty.

Naše služby

Executive Search

Background Check


Talent mapping

Referencing


Interim Management

Executive Assessment


Follow Constellation

LinkedIn


American Chamber of Commerce in the Czech Republic Constellation is proud to be Corporate Patron of
American Chamber of Commerce in the Czech Republic.


Společnost Constellation s.r.o. poskytuje své služby na základě Povolení ke zprostředkování zaměstnání vydaném Ministerstvem práce a sociálních věcí České republiky dne 5.12.2012 pod číslem MPSV-UP/16246/12/ÚPČR/4.